Samsung

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.205
Înregistrat: ‎17-01-2012
0

Re: Samsung Galaxy Note II

Buna Croocodillul

Am luat legatura cu  colegii de la e-shop si vom reveni cu detalii in momentul in care vom avea informatii cu privire la realimentarea stocului. 

Exista posibilitatea sa fie reintrodus in magazinul online incepand cu saptamana urmatoare.

Multumesc, 
Cristina

info_320x37.jpgtc_320x37.jpg

Highlighted
Începător
Postări: 13
Înregistrat: ‎03-02-2012
0

[ Editat ]

ce se mai aude despre disponibilitatea lui Note II ?? si mai am o intrebare, nici macar in magazine vodafone din Bucuresti nu se mai gasesc sau cel putin la cele din tara???

Membru veteran
Postări: 528
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Salutare Fluturas,

M-am interesat de lucrul acesta si terminalul Samsung Galaxy Note 2 va fi realimentat, insa dupa 1 Ianuarie. In momentul de fata toate stocurile sunt epuizate si vor ramane asa, pana dupa sarbatori.

Multumesc,

Paul

Membru
Postări: 30
Înregistrat: ‎07-12-2012
0

Imi spuneti va rog daca stocul va fi realimentat si cu modelele white?
Membru de onoare
Postări: 1.125
Înregistrat: ‎29-10-2012
0

[ Editat ]

Buna Bubu91,

Te invit sa te abonezi la newsletter-ul nostru pentru a fi notificat cand stocul este realimentat, ca in imaginea de mai jos.

Capture1.PNG

In momentul realimentarii stocului poti verifica daca telefonul este comercializat si pe culoarea alba.

Multumesc,
Roxana

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

[ Editat ]

Salut!

Newsletter-ul nu functioneaza.Testat,retestat,super-ultra-mega verificat. 

Butonul Trimite nu raspunde evenimentului mouse.Screen-ul a fost facut dupa stergerea datelor.

Ionut

Vodafone
Membru de onoare
Postări: 1.125
Înregistrat: ‎29-10-2012
0

Salutare,

Intr-adevar, dupa apasarea butonului trimite pare ca nu se intampla nimic insa datele sunt preluate si notificarea va fi expediata la adresa de email inregistrata.

Capture.PNG

Multumesc,

Roxana

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

[ Editat ]

Ciudat!

La cate abonari am facut la newsletter,suplimentarea stocurilor de telefoane nu a avut  ca rezultat notificarea pe email.

Asteptam...sa vedem rezultatul.Ideea este ca solutia aceasta ,a devenit frustranta in randul utilizatorilor.

Ionut

Vodafone
Începător
Postări: 21
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

[ Editat ]

Ceva concret cu privire la data când va intra noul lot în stoc? Termenul prezicat anterior a trecut şi tot nu e în stoc...

Cât desprea notificarea pe mail, am sesizat problema pe la mijlocul lui decembrie, văd că încă e vacanta la departamentul tehnic Emoticon fericit.

Membru de onoare
Postări: 1.205
Înregistrat: ‎17-01-2012

Buna Croocodillul

Am luat legatura cu departamentul care se ocupa de aprovizionarea stocului iar acestia nu ne pot comunica un termen pentru acest model. 

Revenim aici cand vom avea noutati.

Multumesc, 
Cristina

info_320x37.jpgtc_320x37.jpg