Samsung

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Samsung Galaxy Note sau Tableta ?

Salut !

Ce ati alege ? Samsung Galaxy Note sau o tableta (samsung, apple, etc) ?

Stim ca Samsung Galaxy Note e ca o mini tableta care indeplineste aproape toate cerintele unei adevarate tablete, dar tableta poate face mai mult. Si totusi ce ati alege ? si de ce ?

Sfătuitor
Postări: 67
0

Re: Samsung Galaxy Note sau Tableta ?

Note este la ora actuala cu mari probleme. Are lag-uri foarte mari in rularea softului 2.3.6 . Poate cand va face trecere la ICS , poate atunci va functiona mai smoth. Dar pana atunci nu iti recomand Note. Tableta este altceva. Iti recomand un Samsung sau Motorola
De-al casei
Postări: 69
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

Tableta! Cred i opinia ca  note e telefon si atat. 

Vizitator
Postări: 2
0

da intradevar tableta ramane baza dar totusi note-ul zic ca e mai comod (mic, usor, etc.) dar si tableta si note-ul are fiecare plusul si minusul lui
Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎29-01-2012
0

Si eu mizez tot pe Note. E mult mai comod decat o tableta. Macar note-ul se comporta ca o tableta si pot da si telefoane cu el  Emoticon fericit In fond, nu vad ce as putea face cu o tableta si nu pot face cu Note-ul. 

asu
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎30-01-2012
0

Hy

Si eu m-am intrebat acelashi lucru si am alex Note-ul si nu regret deloc decizia. Depinde ce vrei sa faci cu tableta.

Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎29-01-2012
0

Pai cam asta e ideea, ca nu prea ai ce sa faci cu tableta si sa nu faci cu G Note-ul. Personal, in afara de dimensiuni nu prea gasesc intrebuintari diferite tabletei fata de smartphone-uri. La tableta nici nu poti sa vorbesti. D'asta mi-am luat Note, tableta telefon Emoticon foarte fericit

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎10-04-2012
0

Sincer as alege tableta desi nu sunt sigur ca poti da apeluri voce de pe ea cu un accesotiu bluetooth. Stie cineva daca este posibil acest lucru?

Începător
Postări: 17
Înregistrat: ‎16-01-2012
0

Salut Alcalinu,

Am verificat specificatiile tabletelor oferite de Samsung si Apple, iar singura tableta care permite apeluri este Samsung Galaxy Tab P1000, indiferent daca folosesti sau nu un accesoriu bluetooth.

Multumesc

Horia