Samsung

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Re: Samsung Galaxy S4 Mini

Salutari, tuturor!

In cazul in care inca nu ati primit update-ul, va recomand trimiterea telefoanelor in service, unde se va instala ROM-ul corect de 4.4.2 disponibil pentru reteaua Vodafone. Puteti face asta in orice magazin Vodafone, sa aveti la voi dovada achizitiei(factura fiscala) si certificatul de garantie.

ScreenShot258.jpg

Tudor

Vodafone
Highlighted
Începător
Postări: 24
Înregistrat: ‎20-03-2013
0

Buna ziua. O intrebare: dupa instalarea ROM-ului de Vodafone, S4 mini va fi codat in reteaua Vodafone? Multumesc.
Moderator
0

Salut, joey70!

Nu, telefonul va ramane liber de retea in continuare.

Tudor

Vodafone
Membru
Postări: 30
Înregistrat: ‎13-04-2012
0

salut,

pentru versiunea s4 mini COA, cand apare firmwarerul 4.4

Moderator
0

Salut, b0g23!

Cum spuneam mai sus, nu avem informatii despre 4.4 pe acel firmware si recomandam trimiterea telefoanelor in service de unde sa se treaca pe firmware Vodafone CNX cu 4.4.2.

Tudor

Vodafone
Începător
Postări: 12
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

salut , m-an uitat pe http://www.sammobile.com/  si sunt 4 variante una de vodafone una de orange si una de cosmote si mai e una de romania in general si doar acea e fara update dar sper ca vine si pentru acea , dar nu stiu de unde au scos ca am avea cao 

Începător
Postări: 24
Înregistrat: ‎20-03-2013
0

Salut Tudor: imi poti confirma urmatoarele: pot face cu Odin cu rom downloadat de pe sammobile, fara sa pierd garantia / fara sa declansez Knox daca pun ultima versiune de kitkat pentru vodafone ?

Membru de onoare
Postări: 1.125
Înregistrat: ‎29-10-2012
0

Salut, joey70!

Iti recomand actualizarea sistemului de operare pentru telefonul tau prin intermediul aplicatiei KIES, aceasta fiind cea oficiala. Orice interventie neautorizata asupra sistemului de operare va duce la anularea garantiei.

Multumesc,
Roxana

Începător
Postări: 12
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

salut a aparut si la mine update la 4.4.2  eu unu l-am instalat 

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎25-01-2015
0

Am si eu o problema. Telefonul meu nu se mai conecteaza la laptop, desi am toate driverele la zi, am incercat cu alte cabluri, am curatat mufa mama a telefonului, am incercat sa il conectez la alte calculatoare, nu pot accesa setarile usb ale telefonului nici cu *#ce cod era#*, nici macar Odin nu il gaseste. Cum pot remedia problema asta?