Samsung

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Samsung Galaxy S5 16GB Negru 4G+(G901F)

[ Editat ]

Astăzi a intrat in oferta Vodafone telefonul Samsung Galaxy S5 16GB Negru 4G+.Se găsește in 4 variante coloristice:albastru,auriu,negru si alb.

Aceasta este pagina de administrare a produsului.Prețul fara abonament este de 539 de euro.Mai jos,lista prețurilor împreună cu fiecare abonament.

Vodafone
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎20-03-2014
0

Re: Samsung Galaxy S5 16GB Negru 4G+(G901F)

Buna,

Aveti, cumva, informatii despre update-ul la android 5, pentru acest model de S5 ?

Multumesc,

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012

[ Editat ]

Salut, ADRIANBV67!

De regula, nu ni se ofera astfel de informatii, pentru ca oricand pot aparea intarzieri in punerea la dispozitie a update-ului OTA. Daca insa intampini vreo problema sau inconvenient la versiunea actuala, ne-ar ajuta cu atat mai mult feedbackul tau, pentru ca la urmatorul update, aceasta sa nu se mai manifeste.

Ca intotdeauna, daca ai notificarile pentru update de sistem active, vei primi o instiintare in momentul in care Android Lollipop 5.0 va fi disponibil.

Tudor

Vodafone
Vizitator
0

Buna,

In primul rand,multumesc pentru raspuns. Sunt cateva probleme,cum ar fi :

- probleme la semnal ( mentionez ca locuiesc in Brasov ),semnalul fluctueaza foarte mult

- raspuns intarziat la unele aplicatii

- Ram , utilizat la mai mult de 70%,in conditiile in care nu am instalate jocuri si aplicatii(in afara de Adobe Reader,Smartscan,sms parking)

- foarte multe aplicatii Vodafone (marea majoritate,in opinia mea,nefolositoare)

Toate aceste mici probleme duc la consumul mai rapid al acumulatorului si calitatea scazuta a convorbirilor,lucruri deranjante avand in vedere ca dispozitivul este folosit in interesul firmei,nu interes personal.

Multumesc,

O zi buna,

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.125
Înregistrat: ‎29-10-2012

Salutare, ADRIANBV67!

Multumim pentru feedback-ul oferit, acesta este foarte util si l-am redirectionat catre departamentul implicat. 
In situatia in care vom avea noutati referitoare la update-ul in cauza, vom reveni aici.

O zi frumoasa!

Roxana

Vizitator
0

Multumesc

Vizitator
0

Nici o veste?

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Salutare! Din pacate, nu, si de regula, nici nu se primesc des astfel de informatii catre noi.

In momentul in care update-ul va fi disponibil, vei primi notificare si pe telefonul tau.
Tudor

Vodafone
Vizitator
Înregistrat: ‎06-05-2013
0

Salutare,

Rezonez si eu cu colegul de mai sus, in mod deosebit in a-mi exprima nerabdarea fata de updateul la Android 5.0. O estimare am putea primi? Ma refer strict la o estimare fara a va asuma nici un termen in acest sens.

Deja aceasta versiune are support pe android 5.0 insa momentul in care o vom primi tine de fiecare operator.

Multumesc!

Membru cu acte în regulă
Postări: 371
Înregistrat: ‎09-10-2012
0

Salutare,

In momentul de fata nu avem informatii cu privire la o data de lansare sau o estimare. Daca ai notificarile pentru update de sistem active, vei primi o instiintare in momentul in care Android Lollipop 5.0 va fi disponibil.  
Poti verifica si aici daca update-ul s-a lansat:  http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G901F/CNX/ .

Multumesc,
Ana