Samsung

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎11-05-2013
0

Samsung S4 Mini probleme

Am un samsung s4 mini luat la abonament si imi cade semnalu foarte des

Arata ca am semnal full dar cand ma suna cineva e ca si cum as avea telefonul inchis si difuzorul de pe spate se aude foarte incet de parca ar fi spart. Il primeste in service cu aceste probleme?si cat trebuie sa astept pana il repara?

Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012
0

Re: Samsung S4 Mini probleme

Salutare.

Situatia descrisa de tine este acoperita de garantie si poti lasa telefonul in orice magazin vodafone impreuna cu certificatul de garantie si factura fiscala, iar angajatii vodafone il vor trimite in service.

Termenul de rezolvare legal pentru reparatii in service este de 15 zile calendaristice, insa se poate rezolva si mai repede.

Succes.

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎11-05-2013
0

L-am lasat astazi.

Din cate am auzit la problema cu semnalul resofteaza telefonul si atat.Dar daca apare iar aceasta problema ce e de facut?

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 803
Înregistrat: ‎03-04-2012
0

Salut, stefanpuica!

In urma unei expertize tehnice care se va efectua in service, se vor lua toti pasii necesari pentru remedierea defectului/defectelor astfel incat telefonul sa fie adus in conditii de conformitate.

Dupa finalizarea expertizei si a reparatiei, se vor efectua teste asupra telefonului pentru a se verifica functiile acestuia, iar in final se va expedia catre magazinul Vodafone in care a fost predat, moment in care vei fi notificat.

Recomandarea mea este sa testezi telefonul in momentul in care iti va fi predat inapoi.

Multumesc,
Adrian