Samsung

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Începător
Postări: 27
Înregistrat: ‎02-07-2013
0
Soluţie acceptată

Update Samsung Galaxy Tab 3

Salutare. Are cineva idee cand apare update-ul la Android 4.4 Kitkat sau orice update dupa 4.1.2 JellyBean (cel cu care a venit tableta)?? Multumesc mult.

Membru de onoare
Postări: 803
Înregistrat: ‎03-04-2012

Re: Update Samsung Galaxy Tab 3

[ Editat ]

Salut, mrelly2002!

In momentul in care un update va fi disponibil, vei fi notificat pe tableta.

Am rugamintea sa ma ajuti cu un feedback pentru versiunea actuala a sistemului de operare. Ai intampinat probleme la utilizare, ai observat anumite bug-uri? Care sunt caracteristicile noului sistem de operarare care te intereseaza?

Multumesc,
Adrian
Începător
Postări: 27
Înregistrat: ‎02-07-2013
0

OK. Softul actual este foarte ok adica nu stiu exact ce as putea sa ii reprosez pt. ca nu am nicio problema cu el. Iar Andoridul KitKat il vroiam di curiozitate sa vad cum e ca am auzit ca e foarte diferit de JellyBean. Multumesc oricum.
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎08-12-2012
0

[ Editat ]

Acum cu aparitia smartwatch-urilor devine important updateul catre android 4.3.

Exista totusi planificat un update catre Android 4.3 sau 4.4 pentru Samsung Galaxy Tab 3?

Membru de onoare
Postări: 1.125
Înregistrat: ‎29-10-2012
0

[ Editat ]

Salut, neo_bogdy!

Raspunsul oferit aici de catre colegul meu este valabil si in situatia de fata, citez:

Tudor wrote:

Asa cum s-a mentionat si in trecut, nu dispunem ca si echipa de moderatori de informatii pe care sa le facem public in avans. Insa odata ce totul este in regula si softul disponibil, vei primi notificatie din meniul de setari al telefonului tau. Ramai aproape!

Multumesc.

Roxana

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎08-12-2012
0

Raspunsul ar presupune ca se lucreaza deja la asta. Pot sa inteleg ca data cand softul va fi lansat inca nu e cunoscuta (de catre moderatori). Intrebarea este se stie deja ca se lucreaza la un update pentru Galaxy Tab 3? Altfel din ce as putea eu sa inteleg de aici raspunsul ar putea fi si ca softul nu va fi updatat niciodata. 

Membru de onoare
Postări: 1.125
Înregistrat: ‎29-10-2012
0

Buna dimineata, neo_bogdy!

Actualizarea sistemului de operare pentru Samsung Galaxy Tab 3 catre versiunea 4.4 KitKat este in plan, iar softul se afla in faza de testare.

Multumesc,

Roxana