Samsung

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎26-11-2012
0

achizitionare telefon

buna seara! as dori sa achizitionez un telefon samsung star3 sau galaxy mini2.care este pretul lor daca vreau sa-mi sa-mi prelungesc contractul (am abonament vodafone family-1000minute in grupul familia,150 minute in retea si 25 nationale) si am 966 de puncte?

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012
0

Re: achizitionare telefon

Buna ElenaMihaela si bine ai venit pe forum!

Lasa-mi, te rog, un mesaj privat cu numarul de telefon pentru a putea efectua verificarile necesare.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

Multumesc,
Alina

Alina-Elena PM.JPG

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎06-03-2012

Bataie de joc

De trei saptamani ma plimba cu vorba,ca ma va suna cineva in "doua zile lucratoare" dar probabil ca ziua lor are mai mult de 24 h.

Dupa 200 de ani de colaborare cu ei,cand am nevoie de un telefon,nici macar nu ma suna.Isi bate joc Vodafone in ultimul hal de clienti avand in vedere ca toate telefoanele de la ei le-am achizitionat contra cost.

Am portat deja un numar d etelefon si mai am trei.

Voi face reclama proasta peste tot.

Rusine Vodafone

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎06-03-2012

@ElenaMihaela a scris:

buna seara! as dori sa achizitionez un telefon samsung star3 sau galaxy mini2.care este pretul lor daca vreau sa-mi sa-mi prelungesc contractul (am abonament vodafone family-1000minute in grupul familia,150 minute in retea si 25 nationale) si am 966 de puncte?

Bataie de joc

De trei saptamani ma plimba cu vorba,ca ma va suna cineva in "doua zile lucratoare" dar probabil ca ziua lor are mai mult de 24 h.

Dupa 200 de ani de colaborare cu ei,cand am nevoie de un telefon,nici macar nu ma suna.Isi bate joc Vodafone in ultimul hal de clienti avand in vedere ca toate telefoanele de la ei le-am achizitionat contra cost.

Am portat deja un numar d etelefon si mai am trei.

Voi face reclama proasta peste tot.

Rusine Vodafone

Highlighted
Moderator
Postări: 617
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Buna, shadialin!

Ne pare rau pentru experienta pe care ai avut-o! Dorim sa te ajutam si sa verificam si noi aceasta situatie, dar pentru ca nu putem face mai multe verificari aici ( avem nevoie de un numar de telefon, iar numerele de telefon si datele personale inregistrate pe codul de abonat sunt informatii protejate de politica de confidentialitate si nu pot fi facute publice ), te rugam sa iei legatura cu noi fie apeland la *222, fie completand formularul de email de aici https://goo.gl/Jct8aj .

Multumesc,
Madalina