Samsung

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎07-02-2012
0
Soluţie acceptată

ati avut sau stiti ceva de nexus s,cum se misca vede etc,rezista la zgariat?

va rog sa imi raspundeti pt ca sunt pe cale sa cumpar saptamana viitoare acest telefon,va multumesc

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎05-02-2012
0

Re: ati avut sau stiti ceva de nexus s,cum se misca vede etc,rezista la zgariat?

super telefon,am avut sia cum e in service pt ca mia cazut in apa,merge foarte bn e rezistent si abia asteptam sa bag ultimul update,acum nu stiu daca o sa mai meargaEmoticon trist
Înţelept
Postări: 146
Înregistrat: ‎24-01-2012

Re: ati avut sau stiti ceva de nexus s,cum se misca vede etc,rezista la zgariat?

@luminitalumi Dupa 3 telefoane HTC si un Samsunag, nu cred ca am sa mai plec vreodata de la Nexus S, decat poate pentru Galaxy Nexus. Merge perfect pentru ca nu are decat Andoid-ul pe el, fara alte briz-briz-uri. Bateria ma tine 2 zile cu vorbit aprox. 1 ora pe zi si browse moderat (stiri, etc...) iar 3G-ul activ cam 30% din timp.

E foarte rezistent la zgarieturi din cauza carcasei din plastic la care am fost initial reticent, dar acum o apreciez tocmai pentru acest aspect. L-am scapat de 2 ori din mana de la 1-1.5 m pe parchet si o data in zapada. Emoticon fericit Nu are nimic.

Am pus acum 2 luni ICS - varianta oficiala pe el si merge perfect.

Ti-l recomand.

-----------------------------
Nexus 5 @ LP 5.1.1
VDF Smart Tab 3 10.1" @ KK 4.2.2
Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎11-02-2012
0

inainte sa imi iau s 2 eram foarte interesata de acest model,pt ca este foarte frumos,dar am avut o oferta de nerefuzat la s 2 si am zis ca e mai nou,etc,prietenul ma indemnat sa cumpar s 2 ca e mai nou si mai bun