Samsung

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎08-05-2015
0

Re: probleme garantie samsung s6 edge

Greu prietene sa-ti rezolve cineva de la Vodafone problema.

Eu am retrimis la Vodafone un telefon Samsung Note 4 cu autorizatia de inlocuire pentru a mi se returna banii.Termenul legal este de 14 zile, iar de cand am returnat telefonul au trecut peste 30 de zile si nicio speranta.

RUSINE  VODAFONE!
RUSINE  VODAFONE!
RUSINE  VODAFONE!

RUSINE  VODAFONE!

RUSINE  VODAFONE!

RUSINE  VODAFONE!

RUSINE  VODAFONE!

RUSINE  VODAFONE!

RUSINE  VODAFONE!

Vizitator
0

Ia legatura direct cu cei de la Samsung. Trimitel la service-ul autorizat de ei ca sa oblige magazinul sa ti-l schimbe
Vizitator
0

NU MAI ASTEPTATI CA VODAFONE SA VA REZOLVE PROBLEMELE. FACETI DIRECT RECLAMATII LA PROTECTIA CONSUMATORULUI.!!! EU ASTEPT RASPUNS DE LA EI LA TREI SESIZARI SI LA TOATE TREI A EXPIRAT DE MULT TIMPUL DE RASPUNS. LA UNA DIN ELE CHIAR AU TRECUT 90 DE ZILE.

RUSINE VODAFONE!!!!!

RUSINE VODAFONE!!!!!

RUSINE VODAFONE!!!!!

RUSINE VODAFONE!!!!!

RUSINE VODAFONE!!!!!

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Salut, neacsum!

Ne pare tare rau sa aflam aceasta. Ne poti confirma daca ai primit intre timp banutii pentru acest telefon? Daca nu, poti sa ne lasi si noua un email la adresa forumsupport_ro@vodafone.com cu numarul de abonament, un minim de istoric al interactiunilor avute cu colegii mei si detalii legate despre solicitarea de stornare?

Tudor

Vodafone
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎23-02-2012
0

Am trimis in 60 de zile un S 6 edge in service si de 2 ori sa inlocuit placa de baza a telefonului ..si vad ca in continuare vodafon asteapta ca service sa-si de acordul de inlocuire al aparatului desi la a treia trimitere in service  aparatul trebuie inlocuit .Tot astept un raspuns si vad ca se ezita a da un raspuns.

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎23-02-2012
0

RUSINE VODAFONE!!!!!

RUSINE VODAFONE!!!!!

RUSINE VODAFONE!!!!!

RUSINE VODAFONE!!!!!

RUSINE VODAFONE!!!!!

Am trimis telefonul in service pt a 3 oara si cei de la service cica sa rezolvat problema cu o resotare a telefonului ..de parca NFC sau Stocarea respectiv incalzirea excesiva a telefonului se datora softului..asta da rezolvare.Plus ca acum cica degeaba a intrat in service ca nu se poate inlocui telefonul .."pt a fi schimbat telefonul trebuie sa intre in service mereu pt acelasi defect si nu un altul" asta au declarat colegi.Sa fim seriosi pana cand trebuie sa mai suportam tot felul de inventii .