Samsung

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 26
Înregistrat: ‎03-02-2012

Re: samsung galaxy s 2

Daca nu mai aveti telefonul in garantie si aveti probleme cu el; va recomand doar service-uri autorizate; Cel mai usor puteti gasi cea mai apropiata locatie aici:http://www.samsung.com/ro/support/location/supportServiceLocation.do

Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎11-02-2012

multumim simbat,sper sa nu am nevoie ca nu as suporta sa stau fara el nici macar o singura oraEmoticon fericit
Nou venit
Postări: 3
Înregistrat: ‎23-02-2012
0

Galaxy S2 este net superior lui X6 si iti garantez eu ca n-o sa ai probleme cu semnalul! Acum depinde si in ce zona te afli Dar la semnal sunt la fel zic eu!

Membru de bază
Postări: 326
Înregistrat: ‎04-02-2012
0

Buna ziua ,multumesc tuturor pt ajutoru dat si daca samsung galaxii s 2 sau nexus sint macar la fel de bune ca nokia in semnal retea e bn ,multumesc o zi buna tutruror....Emoticon fericit

Membru de bază
0

buna ziua ,apreciez bunavointa tuturor,daca samsung g s2,sau nexussint cel putin la fel de bune ca nokia  in semnal retea e bn multumesc tuturor pt ajutoru dat o zi buna!!!Emoticon fericit

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎12-02-2012
0

mai bune sunt samsungurile ca nokia in ultima perioada
Începător
Înregistrat: ‎03-02-2012
0

galaxy S II a luat premiul pentru cel mai bun smartphone al anului la MWC 2012 Barcelona! So pe departe cel mai tare smartphone! Felicitari Samsung dar si utilizatorilor!

Highlighted
Membru de bază
0

Buna ziua,eram adeptu cum a m-ai zis cineva referitor la telefoane; ca sint Nokia si celelate telefoane...de asta intreb ca semnal de retea pt ca stau in zona unde semnalu se pierde f usor in casa...si intradevar ami place m-ai mult s g s2 decit nexus...si cred ca da Nokia c-am pierde din clientiii...daca nu revine cu ce se cere pe piata,apropo stiti cand o sa apara nokia  versiunea 4.oo  in romana???multumesc frumos o zi buna tuturor!!!!Emoticon fericit

Începător
Înregistrat: ‎30-01-2012
0

Mai are cineva butonul pentru date mobile lipsa in bara de comenzi derulanta - cea pe care o tragi in jos pe ecran? Al meu are butonul pentru vibratii in locul celui pentru controlul datelor mobile. Stie cineva care o fi cauza?

Persoanele care nu au acest buton cum isi controleaza datele mobile pentru ca apasand butonul lateral nu ai un control foarte bun si te trezesti cu datele mobile activate la scurt timp dupa ce le-ai dezactivat. S-a mai confruntat vreun posesor de Galaxy S2 cu aceasta problema?

Multumesc.

Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎30-01-2012
0

Cei care aveti SGS2 blocat pe vodafone ati primit update la ICS 4.0?
Zice ca ar fi aparut din data de 15.03.2012 dar kies-ul meu nu il vede inca updateul