Samsung

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de bază
Postări: 326
Înregistrat: ‎04-02-2012
0

Re: samsung galaxy s 2

Buna...de la Samsung spun sa am pregatite...;in caz ca ai contactez;;;nr model...asta fiind GTI9100...?nr de serie..?data achizitie fiind de pe factura banuiesc...??I.M....luat de sub baterie...nu???multumesc frumos si mi-au dat ne de client probabil de la ei....multumesc ,,,intreb di nou ,,,ami gaseste ap si fara cartela ?Samsung Dive ?sau doar cu cartela/nr?...

Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎15-11-2012
0

pentru "lentile" eu zic sa-ti cumperi un aparat foto, adica un dispozitiv care este folosit doar pentru fotografiat.
Rgds.
Vizitator
0

cu foto am spus deja cum este.
Si eu am fost fan Nokia, ultimul achizitionat fiind un E52 (an 2011) si inaintea lui un N900 (an 2010)- (pocket laptop).
Dar mi-a trecut de Nokia dupa ce am cumparat anul trecut 2011 in Noiembrie un Gallaxy S II
Vizitator

In afara de faptul ca esti foarte activ pe forum.

Mai lasa naiba telefoanele si pune mana pe o carte de genul "Gramatica Limbii Romane".

Nu te supara pe mine dar esti ingrozitor de agramat.

Vizitator
0

Vezi setarile din Mobile Networks, Use Packet Data si Roaming Data.
Mai bine spus, ultimele doua enumerate, ar trebui sa le tii dezactvate, nu de alta dar nu cred ca vrei sa-ti sara banii din buzunar catre VF
Vizitator
0

Re: samsung galaxy s 2 problemeeee!!!!poate stie cineva!!!!merciii!!!

[ Editat ]

Dumnezeule, cata rabdare ai avut sa-i raspunzi, incredibil?!!!
Eu unul l-as fi trimis sa-si faca un abonament la un provider de telefonie fixa gen Rotelecom care sa-i dea un telefon cu receptorul legat prin cablu la baza cum aveam noi (eu) pe vremuri.

Vizitator
0

[ Editat ]

Nu pot sa cred ca cineva (Tudor) are atata rabdare.

Vizitator
0

Subscriu, sau ca sa fiu in trend cu politicul "achesez" la comentariul tau.
Highlighted
Vizitator

Te rog frumos... pune mana pe o carte de gramatica sau inceteaza cu telefoanele, pune pe hartie si trimite prin Posta Romana.

Pana vei primi un raspuns vor aparea probabil si telefoanele virtuale, doar vei visa ca vorbesti. iar noi, restul nevinovatilor, vom dormi linistit si foarte fericitii.Emoticon foarte fericit