Samsung

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎03-02-2012
0

Re: samsung galaxy s 2

eu ma galaxy s 2 si am semnal foarte bun cu el,pozele mai bn ca nokia n8,

Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎05-02-2012
0

s2 imi place ,dar am inteles ca bateria lasa mult de dorit

Membru de bază
Postări: 326
Înregistrat: ‎04-02-2012
0

[ Editat ]

buna,daca ai avut nokia si ai samsung galaxy s 2 e vre-o diferenta de semnal de retea intre ele?la poze spui ca nu este...merciii....Emoticon fericit pt lorystangaciu...ms si oricine care a avut si face si le poate compara intre nokiax6 si samsung galaxy s2 multumesc....

Începător
Postări: 11

mai bun s2,nici nu exista comparatie
Începător
Postări: 11
0

dk spuneai de un ultim model nokia gen lumia 800,mai ziceam dar asa......mai bun samsung
Highlighted
Membru de bază
0

Buna ziua apreciez raspunsu de la dumneavoastra,Nokiax6 are un an de cand il am,va intreb si ca semnal de retea e m-ai bun ca Nokia...ca ce are pe el sint de acord...multumesc la toti ...o zi buna...Emoticon fericit

Membru de bază
0

Buna ziua ,pute-ti sa-mi spune-ti daca la semnal de retea, s2 e m-ai bun decit Nokia,,,,in zona unde locuiesc am si nu prea semnal de retea pe Nokia,s2 poate fi m-ai bun la aceast capitol....la ce am vazut pe telefonultau.eu la s2 mi-a placut...e drept ca Nokia x6 e cam ;vechi; dar atit mi-am permis,,,ce a-ti alege intre samsung s2;nexus;ma intereseaza si cam foto la tel,+aplicatia Vodafone meteo nu e compatibila  pe x6,,,,si altele si altele....am mers pe ideea ca la tel mobile sint Nokia si celelalte....asta  a fost un argument  marisor pt mine....multumesc pt intelegere O zi buna!!!Emoticon fericit

Începător
Postări: 26

eu nu am avut probl.cu semnalul niciodata si vorba aia...am umblata cu el pe unde ma asteptam sa ma urc in copac ca sa pot vb; din contra, a fost super ok ca si semnal; problema la S II este ca manaca multa baterie din cauza ecranului ultra performant si al interfatei; Dar daca iti pui JuiceDefender, nu mai ai probleme.
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎11-02-2012
0

super telefon,nu am avut niciodata probleme cu semnalul sau ceva,intradevar ateria daca nu ai grija sa inchizi mai toate cele dupa ce termini cu ele,wifi,gps,bluetooth,etc se cam duce,dar asta e.
Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎12-02-2012
0

si eu eram interesata de acest model pe care il cumpar pana la urma chiar saptamana viitoare,multumesc