Sony Ericsson

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎26-01-2012

Desi sunt mai rare - totul despre sony ericsson

Incepand cu ericsson GH 337 , t28s si terminanf cu cmd z1 unirea dintre sony si ericsson nu a avut decat de oferit terminale foarte bune pentru vremea lor, design sony si tehnologie ericsson.

Highlighted
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎30-01-2012
0

Re: Desi sunt mai rare - totul despre sony ericsson

Sunt pe deplin de acord, Sony Ericsson a scos mult timp telefoane foarte bune si s-au adaptat repede la cerintele pietei, doar ca au cam dat-o in bara cu androidul... gasesti prea greu o versiune noua... au realizat mai multe baietii de la cm7

Colaborator
Postări: 108
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Primul meu telefon a fost un Sony Ericsson pe care il mai am si acum (de rezerva). Cel mai mult imi place cum se aude muzica la hands-free (o claritate pe care nu am gasit-o pe modele mai noi de telefoane dar alta firma) si in al doilea rand face pozele foarte bine chiar daca are putini MP.

Scytheman
Membru de bază
Postări: 222
Înregistrat: ‎26-01-2012
0

erau cele mai customizabile telefoane. am avut W810, W700. puteai "instala" orice driver audio, driver pentru camera, teme, patchuri, se decodau acasa... pentru cei care nu stiau, SE au divortat Emoticon care face cu ochiul
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎06-02-2012
0

bune telefoane si cred ca or sa revinA intre primi anula cesta
Vizitator
Postări: 9
0

cele mai frumosase dupa parerea mea si incheiate bn,preturi bune
Vizitator
Postări: 9
0

imi place arc
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎11-02-2012
0

eu am xperia arc si sunt mandru de el,este foarte frumos si diferit ca desingn fata de mai toate gen iphone,face poze si filmeaza super bn,nu mare rau.super