Sony Ericsson

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎28-06-2013
0
Soluţie acceptată

Nu pot primi apeluri.

Buna ziua! Am observat ca de la un timp, telefonul meu a luat-o razna. Se intampla ca atunci cand ma suna cineva, persoanei respective ii apare ca am telefonul inchis, cu toate ca nu este. Patesc asta in fiecare zi, la persoane diferite. Oare care este problema si ce ar trebui sa fac? 

Moderator
Postări: 1.123
Înregistrat: ‎29-10-2012
0

Re: Nu pot primi apeluri.

Salutare mdra,

Pentru situatia descrisa iti recomand trimiterea telefonului intr-un service autorizat pentru expertiza. Predarea terminalului se face in orice magazin Vodafone, pe baza facturii de achizitie si a garantiei, iar colegii mei te vor ajuta cu preluarea si trimiterea acestuia in service.

Am rugamintea sa specifici pe fisa de service, in momentul predarii, dificultatile pe care le intampini cu telefonul tau.

O zi frumoasa!

Roxana

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎28-06-2013

Multumesc frumos! Deocamdata,am revenit la setarile din fabrica si merge perfect. Sper sa fie bine! 

Moderator
Postări: 1.123
Înregistrat: ‎29-10-2012
0

In regula mdra, ma bucur ca problema a fost remediata in urma revenirii la setarile din fabrica. In cazul in care aceasta revine, recomandarea ramane trimiterea telefonului in service pentru verificari. Daca doresti, am rugamintea sa revii cu detalii referitoare la situatia descrisa.

O zi minunata sa ai! :smileyhappy:

Roxana