Sony Ericsson

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎20-04-2012

Sony Z3 Compact Firmware Update 23.0.1.A.5.77(79)

Buna ziua,

Are cineva cunostinta de ce nu a aparaut update-ul 23.0.1.A.5.77(79) pentru z3 compact, in conditiile in care a fost lansat in toate tarile pentru Vodafone inafara de Romania?

Membru de onoare
Postări: 803
Înregistrat: ‎03-04-2012
0

Re: Sony Z3 Compact Firmware Update 23.0.1.A.5.77(79)

[ Editat ]

Salut, B22LGB!

In momentul in care acest update va fi disponibil, vei fi notificat pe ecranul telefonului.

Multumesc,
Adrian
Vizitator
0

Mulțumesc pentru răspuns, dar nu despre acest lucru era întrebarea. Și cred ca aproape toată lumea știe ceea ce ați spus dumneavoastră.
Vizitator
0

Are cineva cunostiinta de ce nici dupa atata timp nu a aparut acest update? Vodafone Romania fiind singurul care nu a lansat aceast update.

Începător
Postări: 21
Înregistrat: ‎09-12-2014
0

Salut.

Pentru ca Romania si pentru ca romani si facem treaba cu mareeee intarziere !!! Emoticon trist

Imi pare tare rau ca am ales sa cumpar un device locked Vodafone tocmai din aceasta cauza

Imi este groaza ca va trebui sa asteptam la fel si pentru trecerea la Lollipop in Februarie cand o sa fie release...STAI....pentru Vodafone Romania o sa fie Martie in cel mai fericit caz Emoticon foarte fericit

Toate cele bune !

Începător

Buna dimineata,

Serios acum...lasand gluma la o parte

Suntem in 26.01.2015...Acest update a fost eliberat de catre Sony in data de 11.12.2014...El aduce imbunatatiri pe partea de audio in special la convorbirile pe speaker unde se aude chiar incet....

Cat mai trebuie sa asteptam pentru a avea acest update ??????

PS: As aprecia un raspuns concret la intrebarea mea si nu unul gen: " veti fi notificat pe telefon cand va fi disponibil "

Multumesc

Razvan Anitoaei

Highlighted
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎26-02-2014
0

Buna seara, 

Sincer si eu sunt curios prin ce sertar ati uitat update-ul asta de firmware pentru "flagship"-ul Sony... Sper ca nu a fost cineva in concediu si nu a trimis spre Sony OK-ul.

Mai ales cand colegii vostrii mai mari din europa de vest au fost foarte rapizi. Dar deh, preturi de acolo putem sa avem, dar suport, ba.

Si eu astept un raspuns ca domnul Razvan_Anitoaei.

Multumesc, 

Un client care e pe cale sa instaleze softul oficial de CEN, deoarece are probleme cu sunetul/calitatea in apel pe un xperia z3 customizat Vodafone.

Membru de onoare
Postări: 1.125
Înregistrat: ‎29-10-2012

Salutare, tuturor!

Apreciem feedback-ul oferit, acesta este foarte util. Am solicitat departamentului implicat informatii legate de actualizarea in cauza, iar de indata ce voi avea noutati in acest sens voi reveni cu detalii.

Multumim pentru intelegere!
Roxana

Vizitator
Înregistrat: ‎28-01-2015
0

@Roxana_M a scris:

Salutare, tuturor!

Apreciem feedback-ul oferit, acesta este foarte util. Am solicitat departamentului implicat informatii legate de actualizarea in cauza, iar de indata ce voi avea noutati in acest sens voi reveni cu detalii.

Multumim pentru intelegere!
Roxana

Roxana, imi pare rau sa te anunt, dar si pe mine m-a aburit o domnisoara cu chestia asta "ca o sa fiu anuntat".

Am sunat saptamana trecuta, am vorbit cu un reprezentant care la fel a facut solicitare la maretul "Departament Tehnic", si o sa fiu anuntat, doar ca nu m-a sunat nimeni in afara de mama si frati, si nici macar "ACESTA ESTE UN SONDAJ DE OPINIE VODAFONE", ca altfel le dadeam eu niste note pe masura, pe cand alta data de fiecare ma sunat si numai 9 si 10 le dadeam, acum nici macar : "Fraieri care ati dat sa va luati ultimul telefon Sony, inca lucram sa il adaptam la aplicatiile noastre, sau etc, sau etc...."

DEZAMAGIT !!!

Începător

[ Editat ]

Buna ziua,

Status-ul de acum cateva minute 

Vodafone Europa:

Numai Romania nu a primit

In continuare asteptam ....

O zi buna