Sony Ericsson

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎15-02-2015
0

Re: Sony Z3 Compact Firmware Update 23.0.1.A.5.77(79)

Bine spus ! Si eu ma aflu in aceeasi situatie detin z1 compact de la vodafone si astept de pe data de 14.04.2015 de cand a fost lansat update-ul lollipop un semn de la vodafone insa nu primesc nimic nici pana azi nu am primit nimic sa numai zic de faptul ca primim informatii aiurea cum ca , a ajuns la vodafone si e in probe sau ca baietii verifica astfel incat sa il poata lansa oficial .. Doar vorbe si fapte 0 am ajuns sa asteptam pentru un update 1 luna dupa ce acesta apare oficial peste tot in lume .. Sa numai zic ca , la modelul meu de telefon la alta companie nu dau nume sa nu fac reclama .. a fost lansat update-ul inca din prima zi a lansarii lui .. Chiar nu inteleg unde este problema de ce nu primim update-ul mult dorit de ce vodafone nu isi face treaba si de ce dureaza atat pentru a pune la dispozitia tuturor clientilor vodafone un update.. Poate pentru ca traim in Romania unde orice este posibil .. Oricum nu se face nimic practic nu se iau in considerare parerile userilor sau aboanatilor Vodafone .. tin sa spun ca nu credeam sa se intample asta mai ales la Vodafone unde sunt client de ceva anii buni la fel ca si familia mea .. Ce pot sa spun este ca , se pare ca baietii chiar nu isi fac treaba iar noi clientii avem de suferit si pe ei ii doare fix in .. Poate candva cineva ne v-a lamuri odata si odata cu aceste intarzieri si cu un motiv bun si intemeiat cu explicatii pe masura si poate ca intr-o zi vom rula si noi , noul update pe telefonul nosttru achizitionat de la Vodafone ! O seara buna tuturor !