Sony Ericsson

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 25
Înregistrat: ‎12-10-2012
0

Xperia M2

Salutare!

Aveti idee in ce magazin Vodafone din Bucuresti este expus un M2?

Nu de alta, dar am intrebat un angajat Vodafone din magazinul Vodafone Promenada si dupa ce a verificat vizual telefoanele expuse imi raspunde ca au doar M8. Am ramas fara cuvinte si am plecat... 

Membru de onoare
Postări: 1.125
Înregistrat: ‎29-10-2012
0

Re: Xperia M2

[ Editat ]

Salutare, uriashu!

Telefonul Sony Xperia M2 nu este expus, in momentul de fata, in magazinele Vodafone din Bucuresti. In situatia de fata, poti lua in considerare recomandarea colegului meu Tudor de aici:

Daca doresti, ai putea da comanda de telefon nou din magazin, pentru a-l aduce si in stoc, insa daca doresti sa il testezi, iti recomand si alte magazine de profil.

Multumesc,

Roxana

Highlighted
Începător
Postări: 25
Înregistrat: ‎12-10-2012
0

Am vazut o macheta la Orange (ei cel putin au asa ceva), insa nu e de ajuns... 

Imi pare rau ca Vodafone nu poate expune macar intr-un magazin din Bucuresti (nu am pretentii la un orasel de provincie) un astfel de model, mai ales ca este aparut de 1 luna si exista ceva interes din partea clientilor...

Nu de alta, dar daca il vedeam la Orange si imi placea, completam si o cerere de portare imediat, la ce oferta mi-au oferit...

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎08-11-2012
0

E aproape 1 August si tot nu am vazut Xperia M2 expus pe undeva in magazinele Vodafone. Xperia Z2 la fel. Nu inteleg, e vreo problema cu telefoanele Sony? Cele Samsung sau HTC vad ca sunt expuse imediat. Nici nu mai zic de faptul ca Xperia Z1 Compact e la altii (Orange si Cosmote) in portofoliu de luni de zile iar la Vodafone nimic. La Orange au fost expuse si M2 si Z2 intr-o saptamana de la data aparitiei in magazinul online. La Vodafone chiar nu se poate?

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Salut, Tybym!

Iti multumim frumos pentru feedback, va fi transmis colegilor ce pot lua astfel de decizii. Daca ai testat deja aparatul si doresti achizitia lui, o poti face mai apoi din orice magazin. Te mai asteptam. 

O zi frumoasa!

Tudor

Vodafone