Timp liber

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 14
Înregistrat: ‎16-01-2012
Soluţie acceptată

Bancuri

[ Editat ]

Salut,

Haideti sa punem aici cele mai bune bancuri, toti primim aproape zilnic pe mail Emoticon cu limbă scoasă

1.

Un angajat la multinationala e chemat in biroul sefului.
Seful: – Esti concediat !
Angajatul: – Seriooooos?!? Credeam ca sclavii se vand!

2.

Femeia de serviciu coproratista.
Dupa ce da cu mopul, se opreste intr-un colt al camerei si asteapta. Trece un Director:
- Ce asteptati?
- Feedback, maica, feedback!

Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎17-01-2012

Re: Se misca greu

off topic: Chuck Norris foloseste IE10 si nici un site nu are curaj sa nu se incarce instantaneu. Emoticon foarte fericit

Chuck Norris a comandat un Big Mac la KFC si a primit unul.
Highlighted
Începător
Postări: 14
Înregistrat: ‎16-01-2012

Re: Bancuri

Se face un sondaj in legatura cu metodele contraceptive folosite de diverse cupluri. Primul cuplu raspunde ca foloseste prezervativul, al doilea ca foloseste pastile si asa mai departe. Ajunsi la o alta familie bat la usa . Le deschide Maria, inalta de peste doi metri.
- Ne spuneti va rugam ce metoda contraceptiva folositi?
- Sigur ca da. Metoda pupila-scaunel.
- Cum vine asta?
Maria striga cu putere: Ioaneeeee! Si apare Ion inalt de un metru si nitel, cam cat Boc.
- Il vedeti? Eu sint inalta iar el micut. Noi o facem in picioare. Pe el il urc pe un scaunel. El incepe sa ma lucreze iar eu ma uit foarte atenta in ochii lui. Cand vad ca i se dilata pupila trag un sut la scaunel.

De-al casei
Postări: 69
Înregistrat: ‎24-01-2012

Re: Se misca greu

2 imi place.

Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎28-01-2012

Re: BANC !!!

in imagine aveti un banc sub forma de jpg !!!

Fetiţa isi intreaba tatal:
-Tata... un băiat de la şcoală mi-a spus ceva ce nu înţeleg....
Mi-a spus ca am parbrizul frumos, un portbagaj şmecher, nişte sasiuri tari si amortizoare excelente.... Ce înseamnă asta?
Tatăl ii raspunse :
- Spune-i aşa dobitocului...... ca eşti încă în garanţie şi de îndrăzneşte să-ţi ridice capota ca sa verifice uleiul, o să-i rup ţeava de eşapament.......! 

In Oltenia, la ora de fizica se calculeaza t1, t2, ..., tn, exprimate in minute.
Profa: - Cat fu t1 la tine, fata?
Fata: - 15 minute...

Un copil pe nume Daniel merge la doctor.Doctorul i se adreseaza lui Daniel:
-Ce faci ca sa scapi de microbii din apa de baut?
-O fierb domnule doctor.
-Si apoi?
-Apoi beau suc. 

‎- Vecineee ai primit scrisoarea de la mine?
- Care, aia în care mă rugai să-ţi dau 2 milioane?
- Da
- Nu, nu am primit-o…

Membru cu acte în regulă
Postări: 350
Înregistrat: ‎30-01-2012

Medicul legist descoperă la un cadavru pe care îl avea de autopsiat o sculă imensă. O taie şi o duce acasă în formol pentru a-şi îmbogăţi colecţia personală de ciudăţenii. Soţia sa îl vede şi strigă speriată:
– Dumnezeule! A murit săracul Ionescu de la etajul trei ?

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎24-01-2012

sotul si sotia intr-o zi banala la cina:
ea: e buna ciorba, draga?
el: tu ai chef de cearta? 

Emoticon LOL

I want something good to die for, to make it beautiful to live.
Membru de bază
Postări: 214
Înregistrat: ‎04-02-2012

Re: Bancuri la greu

O musca zbura in cautare de mancare. Cand, deodata, se simte blocata in ceva. Se uita, niciun fir de panza de paianjen imprejur, dar tot se simtea blocata si nu se mai putea misca. Cand deodata isi da seama: - Nenorocitul de paianjen si-a bagat wireless!!!

=))=))=))

LpR
Membru
Postări: 32
Înregistrat: ‎05-02-2012
0

Dialog în pat:
- Dragul meu, tu mă iubeşti?
- Da' tu ce crezi că fac aici? Flotări?
Membru
Postări: 49
Înregistrat: ‎03-02-2012

Ultima scrisoare (de divort):

Draga sotule,

Iti scriu aceasta scrisoare deoarece vreau sa te parasesc pentru totdeauna. Am fost o sotie buna pentru tine (cred eu), timp de 7 ani si nu am nimic sa imi reprosez.
Ultimele doua saptamani au fost iadul pe pamant. Seful tau m-a sunat sa imi spuna ca ti-ai dat azi demisia, iar asta a fost picatura care a umplut paharul. Saptamana trecuta, ai venit acasa si nu ai observat ca mi-am aranjat parul si unghiile, ti-am gatit mancarea ta preferata si am purtat chiar si o rochie de satin noua. Tu ai venit acasa si ai mancat in 2 minute, apoi ai mers direct la somn, dupa ce te-ai uitat la meci. Nu imi mai spui ca ma iubesti, nu ma mai atingi... Ori ma inseli, ori nu ma mai iubesti, indiferent care din aceste doua lucruri s-au intamplat, PLEC.

P.S. Daca incerci sa ma gasesti, mai bine renunta. FRATELE tau si cu mine ne mutam impreuna in West Wirginia! Sa ai o viata minunata!

Fosta ta sotie

Draga fosta sotie,

Interesanta scrisoarea ta. E adevarat ca am fost casatoriti timp de 7 ani, insa faptul ca "ai fost o sotie buna" e mult prea departe de adevar. Vizionez meciuri atat de mult fiindca m-am cam saturat sa ma tot cicalesti. Imi pare rau ca nu a mers. Ba da, am observat ca te-ai tuns aproape zero saptamana trecuta, insa primul lucru care mi-a venit in minte a fost: "Arati ca un barbat!" Mama mi-a spus ca mai bine nu spun nimic decat sa spun ceva urat. Cand mi-ai gatit "mancarea favorita", probabil ca m-ai confundat cu fratele meu, fiindca eu nu mai mananc porc de 7 ani. Am plecat direct la culcare dupa meci fiindca am vazut eticheta cu pretul care atarna inca pe rochia ta de satin noua. M-am intrebat daca a fost o coincidenta faptul ca fratele meu a imprumutat de la mine 50 $ dimineata,
iar pretul rochiei tale de satin era 49.99$. Dupa toate astea, inca te mai iubeam si simteam ca pot face ceva ca sa mearga intre noi. Asa ca, atunci cand am descoperit ca am castigat la loto 10 milioane de dolari, mi-am dat demisia si am cumparat pentru noi doi 2 bilete in Jamaica. Dar cand am ajuns acasa, plecasesi. Cred ca totul se intampla cu un motiv pe lumea asta. Sper ca ai viata pe care ti-ai dorit-o mereu. Avocatul meu a spus ca, avand in vedere scrisoarea pe care mi-ai lasat-o, nu vei vedea un cent de la mine. Asa ca ai grija!

P.S. Nu stiu daca ti-am spus vreodata, insa Carl, fratele meu, a fost inainte Carla. Sper ca asta nu e o problema pentru tine.

Cu bine,
Ex-sotul tau