Timp liber

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Axy
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

Ce telefoane va plac cel mai mult si cu ce softuri va intelegeti cel mai bine?

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎26-01-2012
0

Re: Ce telefoane va plac cel mai mult si cu ce softuri va intelegeti cel mai bine?

nokia

Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎16-01-2012
0

Re: Ce telefoane va plac cel mai mult si cu ce softuri va intelegeti cel mai bine?

Daca e sa vorbim strict de "stupid phones" pana sa apara steve jobes cu iPhone de departe in capul listei este Nokia, in ceea ce priveste SO sunt fan Android, nu am apucat din pacate sa ma joc pe un Galaxy S II dar aleg ca telefon preferat LG Optimus 2X.

Vizitator
Înregistrat: ‎30-01-2012
0

IPod   si nokia

Vizitator
Postări: 6
0

Sony Ericsson dupa parerea mea sunt cele mai elegante.

Ca SO prefer Android.

Highlighted
Membru cu acte în regulă
Postări: 350

acum imi plac samsungurile,dar astept sa si revina cei de la nokia in care sa apara noutati

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎26-01-2012
0

Samsung Galaxy S 3(MARO)

Membru de bază
Postări: 187
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Ca si sistem de operare,aleg Android.

Ca si design imi place foarte mult LG Optimus G,dar din pacate inca nu este in portofoliul nici unui operator.

Momentan ma lupt cu Samsung Galaxy Note 2,este un telefon foarte bun....singurul dezavantaj este marimea.

Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

imi place BlackBerry Q10

Softul BlacBerry e cel mai bun, nu poate crapa. Daca el crapa, ti-l poti reinstala singur acasa, fara a-ti mai trimite telefonul in service.

BBSAK e tot ce ai nevoie Emoticon fericit

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

GTS
Vizitator
Înregistrat: ‎06-11-2012
0

Va rog sa ma scuzati ca scriu aici, dar nu am reusit sa scriu la rubrica "Noutati", observ ca nimeni de la Vodafone nu poate sa imi raspunda la o intrebare : Cand voi putea achizitiona telefonul Blackberry Q10 de la Vodafone Romania ?

Acest telefon este deja diponibil la Quickmobile, iar la partenerul Vodafone Ilex Gsm se pot lua precomenzi.

Asta ca tot se vorbeste de telefonul preferat.

Urmaresc acest telefon inca din noimebrie de cand au aparut zvonurile ca se va lansa.

Multumesc, si scuze ca nu am postat unde trebuie !