Timp liber

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
Soluţie acceptată

LA MULTI ANI,FORUM VODAFONE ROMANIA!

[ Editat ]

Salutare!

Pe data de 24 ianuarie 2013 se implineste un an de functionare a forumului Vodafone Romania.

Vodafone a pus la dispozitia pasionatilor de telecom o resursa de informare online si in acelasi timp un mediu de interactionare,unde pe langa  echipa dedicata,utilizatorii au posibilitatea sa sprijine comunitatea.

Personal am apreciat din plin lansarea forumului si consider ca,acesta este mediul de dialog de top in rezolvarea solicitarilor.

Forum Vodafone Romania(aplicatie flash)

ForumLaMultiAni.swf

Ionut

Vodafone
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

Re: LA MULTI ANI,FORUM VODAFONE ROMANIA!

La multi ani, Forumule!

La multi ani moderatorilor pentru titanica munca ce-o presteaza zi de zi, incercand si reusind sa rezolve problemele tuturor utilizatorilor!

Doresc tuturor o ascensiune rapida pe plan profesional! O meritati, cu totii, din plin!

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Buna dimineata!

Va multumim pentru urari si aprecieri! Ne-ati facut ziua mai frumoasa! Emoticon care face cu ochiul 

De asemenea, va multumim pentru ajutorul si sprijinul de care dati dovada! Activitatea si pasiunea voastra ne dau incredere si putere sa fim din ce in ce mai buni!

O zi speciala va doresc!

Roberta

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Cu placere!  Emoticon fericit

Ionut

Vodafone
Membru cu acte în regulă
Postări: 406
Înregistrat: ‎01-02-2012

LA MULTI ANI,FORUM VODAFONE ROMANIA SI DIN PARTEA MEA !!!!

Sa fim mereu impreuna !!  Cu drag si respect  FLORIN IORDACHE .

Membru veteran
Postări: 528
Înregistrat: ‎12-01-2012

Un an nou impreuna!

Salutari tuturor,

Va multumim pentru gandurile bune si urarile pe care le transmiteti. Am inceput de mici, cu totii, cu inimile deschise si un singur scop in minte: Sa va demonstram ca experienta voastra cu Vodafone poate fi mai mult decat una la nivel profesional. Am invatat sa purtam conversatii la un nivel degajat si fara foarte multe formalitati. Sa ne privim si sa ne apreciem precum ati fi colegii nostrii de aici, fiindca de multe ori ne ajutati cu raspunsuri pe care noi nu le- am fi putut expune mai usor si mai simplu in cuvinte. Asa am ajuns sa ne cunoastem mai mult, unii poate chiar si pe profilele personale sau prin bloguri proprii.

Ma bucur foarte mult pentru ca toti suntem o echipa si ne ajutam reciproc, noi, moderatorii si voi, cei care nu scapati nici o noutate si va place sa tineti pasul cu toata lumea care isi manifesta interesul fata de serviciile noastre si fata de grijile celorlalti.

Intr-adevar, Impreuna suntem mai puternici!

Sa nu uitati, ca in spatele acestor profile si conturi, sunt niste oameni. Niste persoane minunate, fara de care nu am putea sa ne descurcam si care ne fac diminetile mai invioratoare.

La multi ani voua, in primul rand, pentru ca fara voi nu ar fi existat aceasta comunitate si nu ar fi existat Forumul Vodafone si nu in ultimul rand, la multi ani, colegi:

Irina                              Tudor

Alina                             CCristina

Cristina_M                    Roxana

Claudiu                         Adrian (el este mai nou si il sustinem cu drag)

Roberta

Anca si George, care ne ajuta sa fim uniti si sa ne imbunatatim cu fiecare zi ce trece.

Nu am uitat-o pe Laura, care ne-a ajutat sa ne ridicam unde suntem noi acum si fara de care nimic din ceea ce vedeti voi aici nu ar fi fost posibil. Un mare La Multi Ani iti uram si tie!

Ai vostri colegi,

Echipa de moderatori

Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

[ Editat ]

multumim pentru cuvintele frumoase Elena si Paul!

Profesionalismul de care dati dovada voi, moderatorii, ne dau increderea necesara sa postam, sa ajutam in a face Forumul Vodafone o putere in adevaratul sens al cuvantului!

Vreau sa ajungem pana in punctul in care, userii Vodafone din UK, DE, s.a. sa intre pe forumul nostru , si folosind Google Translate, sa caute raspunsurile problemelor cu care se confrunta!Emoticon foarte fericit

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Highlighted
Înţelept
Postări: 121
Înregistrat: ‎27-04-2012

La multi ani!  Emoticon fericit

Membru de bază
Postări: 187
Înregistrat: ‎24-01-2012

[ Editat ]

La multi ani si din partea mea Forumului Vodafone si bineinteles echipei de acolo.

Hopa....

Acum vad ca si eu mi-am facut contul odata cu lansarea acestui forum.Emoticon foarte fericit

Sfătuitor
Postări: 69
Înregistrat: ‎26-01-2012

la multi ani si la mai multi Emoticon fericit)