Vodafone

Răspuns
Vizitator
DennyDeniSsa
Postări: 4
Înregistrat: ‎10-08-2013
0

Accesorii Vodafone Smart Mini

Buna! Stie cineva cand vor aparea accesorii pentru Vodafone Smart Mini?

Va multumesc !

Membru VIP
Ionuţ
Postări: 5.323
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: Accesorii Vodafone Smart Mini

Salutare!

CCristina a scris:

"Buna, 

Intre timp am primit si eu urmatorul raspuns:smileyhappy::

Ne-am interesat si nu exista in acest moment informatii privind disponibilitatea accesoriilor pentru Vodafone Smart III.

O sa aducem in curand (nu avem o data confirmata inca) accesorii pentru Smart Mini.

Revenim cu detalii in momentul in care le primim.

Multumesc, 
Cristina"

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████

Media Ionut :smileyhappy:

Vizitator
cineva123
Postări: 5
Înregistrat: ‎05-07-2013
0

Si? Nimic nou intre timp, nicio veste, nimic? Telefonul a fost lansat de ceva vreme, exista oare vreo sansa sa vedem si in Romania accesorii dedicate pentru Smart Mini?

Moderator
Adrian_N
Postări: 428
Înregistrat: ‎03-04-2012
0

Salut cineva123,

Roxana_M a oferit un raspuns aici in legatura cu huse pentru acest model:

Husele pentru acest model de telefon sunt disponibile in magazinele Vodafone, urmand sa fie introduse in curand si in magazinul online.

In cazul in care esti interesat de acest accesoriu, te rog sa imi spui aici sau prin mesaj privat localitatea in care te afli pentru a solicita informatii magazinelor Vodafone aferente.

Multumesc,
Adrian
Vizitator
cineva123
0

Mda, se pare ca se dau husele ca painea calda, e foarte greu sa apuci ceva prin magazine. Am fost acolo unde mi-ai spus, Adrian_N, insa se pare ca era deja prea tarziu: "Momentan nu avem pe stoc, nu stim cand mai primim huse pentru acest model".

Totusi, nu stiti cumva o data mai exacta pentru cand vor fi disponibile husele in magazinul online? Macar asa sa am vreo sansa sa apuc si eu una... :smileyhappy:

Moderator
Adrian_N
Postări: 428
Înregistrat: ‎03-04-2012
0

Salut cineva123,

Intr-adevar, acest accesoriu este foarte cautat. Rugamintea mea este sa imi spui aici sau prin mesaj privat ziua in care te poti indrepta catre un magazin Vodafone pentru a-l achizitiona, pentru a solicita informatii punctuale cu privire la stocul acestora.

De asemenea, te pot ajuta si cu rezervarea unei bucati, pentru a avea siguranta ca il gasesti in magazin :smileyhappy:

Multumesc,
Adrian
Vizitator
cineva123
0

Prea tarziu, din pacate :smileysad: - am comandat de pe un alt site o husa de silicon pentru Alcatel T'Pop, astept in disperare sa imi soseasca prin posta de cateva zile, nu mai am cum sa mai anulez comanda.

Multumesc mult pentru ajutor, dar din pacate momentan "cade" faza. Oricum, daca mai apare ceva intre timp, o sa postez aici.

Stima!

Membru de bază
mtolokan
Postări: 211
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Pt. Smart 3 a aparut ceva in oferta Vodafone?

TKM
Începător
C-Emanuel
Postări: 10
Înregistrat: ‎28-07-2013
0

Buna ziua!

Deci ce sa inteleg pana la urma ca au aparut huse/protectii din silicon si folie protectoare la magazinele vodafone? Vreau si eu 100% sa cumpar, unde trebuie sa stau la coada? Dau avans :smileyhappy:)) VREAU SA-MI PROTEJEZ TELEFONUL!

O zi buna :smileyvery-happy:

Moderator
Roxana_M
Postări: 864
Înregistrat: ‎29-10-2012

[ Editat ]

Salutare mtolokan si C-Emanuel

Pentru Vodafone Smart III sunt disponibile folii de protectie si pot fi achizitionate online sau din orice magazin Vodafone

Avand in vedere faptul ca, pentru moment, in magazinul online stocul este epuizat, va puteti abona aici pentru a primi notificare pe email de indata ce acesta va fi relimentat.

Vom reveni aici in cazul in care vom avea noutati in ceea ce priveste comercializarea accesoriilor compatibile cu acest model de telefon.

Multumesc,
Roxana