Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎29-02-2012
0

Platinium 7

Ma gandesc sa-l cumpar. Oare il are cineva?O parere se merita?

Moderator
Postări: 2.545
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Platinium 7

Salut, stincky!

Inca nu am colegi sau prieteni care sa fi cumparat modelul acesta de telefon, insa iti pot recomanda cele doua review-uri de aici si aici. Ar trebui sa il gasesti expus curand si in magazinele Vodafone.

Tudor

Vodafone
Vizitator
Înregistrat: ‎29-02-2012

Mersi Tudor. Astept sa-l cumpere cineva si sa isi dea o parere dupa ce il foloseste putin.

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎07-11-2016
0

Buna exista si o varianta dual sim pentru acest telefon ? imi place foarte tare dar faptul ca nu este dual sim ma impiedica sa il cumpar.
Moderator
Postări: 2.545
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

marina_claudia, exista doar o varianta, cea cu un singur SIM, un model de telefon produs de  TCL/Alcatel special pentru grupul Vodafone.

Tudor

Vodafone
Începător
Postări: 14
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

Exista sanse ca acest telefon sa primeasca upgrade oficial din partea vodafone la android 7 ?
Intreb deoarece a fost instalat si functioneaza impecabil ( http://nougatmyandroid.com/android-nougat-7-0-update-vodafone-smart-platinum-7/ )
Multumesc, si astept cu interes raspunsul dvs.
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎15-03-2017
0

eu detin acest telefon si sunt multumit ,chiar azi am primit un update de securitate la android 6.0.1 ,probabil cu timpul vom primi si versiunea 7 la android 

Highlighted
Moderator
Postări: 179
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

[ Editat ]

Buna, nindesign!

Momentan nu avem astfel de informatii, insa in momentul in care va apare un astfel de update, cu siguranta te vom anunta. 

@gabik_80, acest raspuns este valabil si pentru tine.

Madalina 

Vizitator
Înregistrat: ‎04-05-2012
0

Menționez că am acest telefon și sunt foarte dezamăgit de un singur lucru și anume grila difuzorului! Se dezlipește foarte repede și de fiecare data trebuie să îl duc în service pentru 5-10 zile ca să îmi lipească grila. Nu este normal... Totuși nu este un telefon ieftin!
Vizitator
Înregistrat: ‎04-05-2012
0

Am uitat să spun că îl am de vreo 3 luni și este destul de bine păstrat dar dacă stai mult cu telefonul lipit de ureche în câteva zile te trezești cu grila dezlipitaă sau mai rău... Nu o mai găsești! Poate ar trebui schimbat telefonul.