Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Colaborator debutant
Postări: 54
Înregistrat: ‎22-03-2014
0

Re: Regenersis refuza reparatia tabletei Vod. SMART TAB 3 10" pe baza garantiei,dar cu 925 ron

Am avut si eu telefonul,in service si faza e ca din prima zi s-a blocat.Mi s-a zis ca telefonul nu are nimic,ci cauza e semnalul de la internetul de unde ma conectez.Nu e adevarat,ce mi se zice,pt ca am semnalul FULL de la internetul de pe care ma conectez si tot se blocheaza telefonul.Nu va e rusine,clientii platesc abonamentele si voi refuzati sa le reparati produsele VODAFONE.Tot invocati,motive ieftine,ca sa nu rezolvati problemele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Colaborator debutant
0

Re: Regenersis refuza reparatia tabletei Vod. SMART TAB 3 10" pe baza garantiei,dar cu 925 ron

De ce nu interveniti?Am si eu probleme cu telefonul,dar o sa va platesc abonamentul,cand imi reparati telefonul.

Membru de onoare
Postări: 1.205
Înregistrat: ‎17-01-2012
0

Buna User330

Ti-am raspuns mesajelor postate aici. Am rugamintea sa postezi intr-un singur loc. Mesajele viitoare dublate le vom sterge.

Multumesc pentru intelegere.

Cristina

info_320x37.jpgtc_320x37.jpg

Colaborator debutant
0

Ce faza,tot in service-ul Regenersis mi-a fost dus telefonul la reparatie si au gasit motiv,sa spuna ca nu telefonul e de vina ci e de vina semnalul de la internetul de pe care conectez telefonul.Asa de tare se blocheaza telefonul pe internet,ca numai daca scot bateria si pun la loc in telefon,atunci se deblocheaza,ca altcumva nu am cum sa-l deblochez.

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.205
Înregistrat: ‎17-01-2012
0

Buna User330

Telefonul tau va fi trimis la service-ul Regenersis de fiecare data cand vei avea nevoie de verificari/reparatii.
Asteptam un mesaj in care sa ne comunici raspunsul colegilor nostri.

Multumesc, 
Cristina

info_320x37.jpgtc_320x37.jpg

Începător
Postări: 27
Înregistrat: ‎28-03-2014
0

Buna!
Aici ai raspunsul Servskills si sper sa imi raspunzi cat mai repede pentru rezolvarea problemei create de vodafone si regenersis.
In cazul in care nu sti ce inseamna interventie neautorizata o sa-ti dau explicatia oferita de Servskills
Cineva a intervenit in interiorul tabletei prin desfacerea ei si a actionat in mod intentionat asupra conectorului usb provocand defectiuni.Pozele furnizate de Regenersis NU SUNT ADEVARATE deoarece conectorul usb nu este desprins in totalitate de placa de baza asa cum arata in mod mincinos Regenersis.
Din pacate pentru voi si regenersis, nu sunt eu persoana care a intervenit asupra tabletei, tableta avand toate sigiliile intacte cand am predat+o la reprezentanta vodafone Targoviste.
Va multumesc pentru neplacerile create si astept sa rezolvati situatia cat mai repede, dar sper ca sa aveti bunul simt sa o rezolvati fara banii mei si timpul meu,cum ati procedat pana acum!!!

Alexandra Sica | ServSkills, Service
To Menegatie

Today at 4:29 PM

Buna ziua,

In urma conversatiei telefonice dorim sa va informam in scris ca  produsul predat in service si inregistrat cu fisa 749960 a fost verificat si s-a constatat ca prezinta urme de interventie neautorizata asupra conectorului micro-USB, iar sub modulul sim este deteriorat.

Remedierea este posibila contra-cost prin schimbarea placii de baza  la pretul de 1100 Ron sau prin incercarea de reparatie a placii contra sumei de 150 + inlocuire sub modul sim 110 ron.  In urma reparatiei produsul nu va mai face obiectul garantiei , se va oferi 3 luni garantie pentru conector.

Asteptam un raspuns in care sa ne comunicati decizia dumneavoastra printr-un replay la acest e-mail.

Multumesc,

Alexandra Sica

Customer Support

Tel:  +40 742 726 843

alexandra.sica@servskills.ro

Description: logo-servskills-mail

Începător

Buna!
Aici ai raspunsul Servskills si sper sa imi raspunzi cat mai repede pentru rezolvarea problemei create de vodafone si regenersis.
In cazul in care nu sti ce inseamna interventie neautorizata o sa-ti dau explicatia oferita de Servskills
Cineva a intervenit in interiorul tabletei prin desfacerea ei si a actionat in mod intentionat asupra conectorului usb provocand defectiuni.Pozele furnizate de Regenersis NU SUNT ADEVARATE deoarece conectorul usb nu este desprins in totalitate de placa de baza asa cum arata in mod mincinos Regenersis.
Din pacate pentru voi si regenersis, nu sunt eu persoana care a intervenit asupra tabletei, tableta avand toate sigiliile intacte cand am predat+o la reprezentanta vodafone Targoviste.
Va multumesc pentru neplacerile create si astept sa rezolvati situatia cat mai repede, dar sper ca sa aveti bunul simt sa o rezolvati fara banii mei si timpul meu,cum ati procedat pana acum!!!

Alexandra Sica | ServSkills, Service
To Menegatie

Today at 4:29 PM

Buna ziua,

In urma conversatiei telefonice dorim sa va informam in scris ca  produsul predat in service si inregistrat cu fisa 749960 a fost verificat si s-a constatat ca prezinta urme de interventie neautorizata asupra conectorului micro-USB, iar sub modulul sim este deteriorat.

Remedierea este posibila contra-cost prin schimbarea placii de baza  la pretul de 1100 Ron sau prin incercarea de reparatie a placii contra sumei de 150 + inlocuire sub modul sim 110 ron.  In urma reparatiei produsul nu va mai face obiectul garantiei , se va oferi 3 luni garantie pentru conector.

Asteptam un raspuns in care sa ne comunicati decizia dumneavoastra printr-un replay la acest e-mail.

Multumesc,

Alexandra Sica

Customer Support

Tel:  +40 742 726 843

alexandra.sica@servskills.ro

Începător

[ Editat ]

Începător

[ Editat ]

Începător
0