Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎26-01-2012

Vodafone 555 Blue

Mi-am luat acest telefon pe la inceputul lunii decembrie, pana acum am avut diverse probleme cu el. Spre exemplu, mi se inchide fara nici un motiv in timp ce scriu mesaje sau sunt pe opera mini. Acum o saptamana, i-am facut un update de soft, la cateva minute dupa terminarea update-ului a inceput sa se miste foarte greu, l-am inchis si deschis de mai multe ori in speranta ca va reveni la normal, intr-un final mi s-au sters instantaneu toate contactele din telefon, fara nici un motiv, si am decis sa dau "reveniti la setarile din fabrica". Ideea e ca am avut mai multe rele decat bune cu el.

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎27-01-2012
0

Re: Vodafone 555 Blue

salut,

acelasi telefon il am si eu, cu acelesi probleme, mentionate de tine, dar dupa ce am facut update-ul nu s-a mai inchis , incearca sa il refaci update-ul.

Highlighted
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎03-02-2012
0

Problema Vodafone 555 Blue

Am telefonul de cateva saptamani , si de atunci imi ia bani la minut chiar daca nu intru pe internet !! ce are?

Vizitator
0

Re: Problema Vodafone 555 Blue

[ Editat ]

salut..am si eu tot un vodafone 555 blue..dak ai activat facebookul telefonul iti actualizeaza mereu datele de akolo..k sa nu mai faca asta trebuie sa intri la setari-retea-gprs si trebuie sa fie cand este nevoie

Membru de bază
Postări: 196
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna,

Pentru a preintampina consumarea traficului sau adaugarea unor costuri suplimentare la factura, iti recomandam sa schimbi setarile telefonului, pentru a accesa internetul doar cand ai nevoie, asa cum a zis si Adymax92. Telefonul iti aduce actualizare instantă a fluxului de ştiri (news feed) de pe Facebook.

Manualul telefonului poate fi gasit aici

Multumesc,
Valentina

Vizitator
0

ce aduce in plus acest update?
Nou venit
Postări: 7
Înregistrat: ‎05-02-2012
0

eu am acest telefon de 2 luni si nu am avut nicio problema

Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎06-02-2012
0

nevastamea are acest telefon si e bunicel.nu are pb cu el,dar nici nu prea il butoneaza ea asa mult
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎27-01-2012
0

Salut, nu am fost foarte atent cand am facut update-ul, cert este ca nu mai face problemele pe care le facea inainte, nu se mai inchide in primul rand din senin

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎24-02-2012
0

am o intrebare. am un vodafone555 blue si m.am logat pe contul personal de facebook prin butonul destinat acestei retele de socializare cu care acest telefon este dotat. as dori sa aflu cum as putea sa ma deloghez de pe facebook. va multumesc