Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 6.626
Înregistrat: ‎31-01-2012
Soluţie acceptată

Vodafone Smart Tab 2 7 inch la 0 euro

[ Editat ]

Salutare!

Iata ca dupa oferta de aici (cea cu Samsung Galaxy Tab 2 la 0 euro),Vodafone a creat una si pentru nou aparuta tableta din oferta Vodafone.

Samsung Galaxy Tab2 10.1
Vodafone Smart Tab2 7
  • oferă cea mai bună experiență în orice moment prin trăsăturile și capabilitățile sale
  • este o tabletă premium, produsă de Lenovo, cu sistem de operare Android 4.0 Ice Cream Sandwich și procesor de 1 GHz
  • are un display de 7 inch cu o rezoluție de 1200 x 600 pixeli care dă viață aplicațiilor, jocurilor, cărților și filmelor
  • se remarcă prin durabilitate și portabilitate, având o durată de viață a bateriei de până la 10 ore și greutate de doar 400 grame

Ai Vodafone Smart Tab2 7” la 0 € pentru contractele noi, pe 2 ani, împreună cu abonamentul Internet Nelimitat Standard cu 4GB trafic de net inclus, la 31 €/lună.

Ofertă valabilă până la 31 decembrie 2012 în limita stocului disponibil.

Detalii aici

Succes celor interesati si sa fiti feriti de..."pacatul" garantiei   :smileyvery-happy:

Ionut

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████

Media Ionut :smileyhappy:

Sfătuitor
Postări: 43
Înregistrat: ‎06-10-2012
0

Re: Vodafone Smart Tab 2 7 inch la 0 euro

Lasati-ma sa ma gandesc.Tableta 0 euro cu 4 GB si abonament 31 euro pe luna(24 luni x 31 euro=744 euro pe 2 ani).Cam scump.Oferta nu este buna.Mai bine cumparata tableta la 1 euro cu 18 GB  si abonament 19 euro pe luna(1+24 luni x19 euro=457 euro).Zau ca diferenta este prea mare.

Membru VIP

[ Editat ]

Probabil nu ai vazut oferta pe site.

Oferta de mai sus a fost azi-dimineatza.

Acum este alta.

Samsung Galaxy Tab2 10.1

Vodafone Smart Tab2 7"

• oferă cea mai bună experiență în orice moment prin trăsăturile și capabilitățile sale
  • este o tabletă premium, produsă de Lenovo, cu sistem de operare Android 4.0 Ice Cream Sandwich și procesor de 1 GHz
  • are un display de 7 inch cu o rezoluție de 1200 x 600 pixeli care dă viață aplicațiilor, jocurilor, cărților și filmelor
  • se remarcă prin durabilitate și portabilitate, având o durată de viață a bateriei de până la 10 ore și greutate de doar 400 grame

Ai Vodafone Smart Tab2 7” la 0 € pentru contractele noi, pe 2 ani, împreună cu abonamentul Internet Nelimitat Profesional, în valoare 19 €/lună.

Ofertă valabilă până la 31 decembrie 2012 în limita stocului disponibil.

Detalii aici

Ionut

Sfătuitor
Postări: 43
Înregistrat: ‎06-10-2012

Ai dreptate.Acum am vazut si pe site.Era teapa curata 31 de euro.

Membru VIP

Salut!

Cand am vazut oferta aceea cu 31 de euro 4 GB,comparativ cu ce deja stiam de aici,m-am gandit ca ceva e in neregula.M-am abtinut sa postez observatia.Se pare ca intre timp cineva a realizat nepotrivirea si bine a facut.

Felicitari!

Oricum era lansata degeaba.

Ionut

Începător
Postări: 19
Înregistrat: ‎27-12-2012
0

Mai incet cu pianul pe scari, '0 euro' este o minciuna.

Cind vrei sa cumperi, iti cere 99euro cu titlu de depozit, aka banii inainte, ca la...hmm.

Este o tableta slabuta, dar chestia cu '0 euro' era atractiva.

In concluzie, afara-i vopsit gardul, inauntru ... este teapa.

Eu sint client vodafone gold, aproape 20 de ani vechime, fara intirizieri la plata si cu abonament peste 19euro/luna. Deci care este rostul garantiei?

Membru VIP

[ Editat ]

Salut!

Raspunsul il primesti chiar in  Sumar comanda la Mai multe detalii ,aici.Am atasat un screen.

Fiind plata in avans,facturile se vor plati din suma achitata in avans pana la epuizare.

Ionut

Începător
Postări: 19
Înregistrat: ‎27-12-2012
0

Incorectitudinea ramine aceeasi, indiferent cite explicatii dai. '0 euro' nu inseamna plata in avans. Este o reclama mincinoasa. Despre plata in avans afli cind vrei sa cumperi. Rusine, Vodafone!

Începător
Postări: 14
Înregistrat: ‎01-10-2012
0

salut vreau sa pun android 4.1 pe smart tab 2 ,ce ma sfatuiti ?si ce android sa pun
Moderator
Postări: 1.125
Înregistrat: ‎29-10-2012

[ Editat ]

Buna unikul_dany,

Update-ul 4.1 Jelly Bean nu va fi disponibil pentru Vodafone Smart Tab II.

Spune-mi, te rog frumos, intampini probleme cu versiunea actuala a softului? Sunt anumite bug-uri pe care le-ai identificat?

Multumesc,

Roxana