Windows Phone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 803
Înregistrat: ‎03-04-2012
0

Re: MyVodafone pentru Windows Phone

Salut 662KDV,

In momentul de fata nu dispunem de informatii cu privire la dezvoltarea unei aplicatii MyVodafone pentru sistemul de operare Windows Phone.

In momentul in care aceasta va fi disponibila, vom anunta in topicul Noutati, ramura Aplicatii powered by Vodafone, la care iti recomand sa te abonezi pentru a fi la curent cu noutatile.

Multumesc,
Adrian
Highlighted
Membru
Postări: 36
Înregistrat: ‎18-12-2012
0

Salut.

Multumesc pentru raspunsul standard/evaziv. Problema e ca ignorati aceasta platforma, dar vindeti telefoanele cu windows phone, banii din contracte si telefoane la supra supra pret sunt buni, dar o aplicatie amarata e prea complicat de facut.

Nu se cere sa se construiasca un sistem de ghidare a rachetelor nucleare doar un client pentru cost control.

Bafta in continuare. si..rusinica Emoticon fericit)) pacat de reclamele pe care le aveti la tv.

Colaborator
Postări: 68
Înregistrat: ‎14-12-2012

MyVodafone pentru Windows Phone

Avem in linkul urmator toate aplicatiile vodafone pentru Windows Phone   http://www.windowsphone.com/ro-ro/store/search?q=vodafone

Membru

[ Editat ]

Salut.

@andrei33 - era o piesa de treatru imi scapa numele acum si era o replica fantastica "amice esti idiot"

Topicul este despre o aplicatie numita My vodafone, prin care stii tu, accesam informatii legate de factura, minute etc etc, stii despre ce e vorba, ce naiba. Te rog sa subliniezi in lincul pus de tine "zeule" pentru muritorii de rand unde este acesasta aplicatie disponibila pentru Romania in link-ul pus de tine, ca saracii de noi care am cumparat telefoane cu wp8, sau care ne-am mai si inrolat in Developer Preview pentru wp8.1 nu suntem in stare sa intram pe sit-ul magazinului oficial sa cautam o aplicatie, explica-ne tu.

PS: Mai bine colaborezi cu tanti Geta de la piata sa vindeti ridichii cu 3 lei. Bafta.

PS1: Aprecierea a fost o eroare, vroiam sa acord calificativ negativ.

Începător
Postări: 26
Înregistrat: ‎30-01-2012

H(SrCaSm)
Emoticon care face cu ochiul
Membru
0

Si s-a facut liniste...

Colaborator
0

Amice chiar esti IDIOT pentru ca vrei sa ti se dea totul mura in gura. Daca nu stii carte sa citesti si sa cauti ceea ce vrei nu mai face pe desteptul si mai da indicatii. Daca deschizi acel link vei gasi ceea ce cauti dar de obicei tiganii si manelistii sunt si ORBI si PROSTI asa ca avand doua calitati cei iti mai trebuie si a treia adica respectul care pt multi este doar un cuvant in dictionar asa cum este si la tine dupa cum se vede. Uite aici link-ul http://www.windowsphone.com/ro-ro/store/app/my-vodafone/2334f9f3-3ae0-4424-bff1-7420dde35a34 Ia si descarca.
Începător

[ Editat ]

Amice, nu ca i-as lua apararea colegului de mai devreme... Dar ori tu esti idiotul ori crezi ca traim in Cehia... Si nu traim in Cehia.

Si revin ca sa nu fie doar un post acid si atat. Topicul se refera la o aplicatie MyVodfafone Romania. Cuvantul cheie, asa cum subliniaza boldul, este numele tarii aici. Aplicatiile nu sunt globale, sunt specifice operatorilor locali. Partea care te califica drept idiot (acum nu sari ca ars) este ca intervii ca musca-n lapte, intervii intr-un topic doar dupa ureche, fara sa intelegi de fapt despre ce e vorba.

Colaborator
0

Ai incercat aplicatia? E cumva in ceha? Eu cred ca este in engleza ca multe alte aplicatii deoarece vodafone romania nu face aplicatii sau daca are cateva sunt neactualizate si merg prost. Asta despre aplicatie cat despre respect nici tu separe ca nu stii ce este acela. Pacat ca Romania e plina de astfel de oameni.

Începător

[ Editat ]

Andrei, sa nu o dam in romanisme.
Vodafone Cehia (luand exemplul aplicatiei din linkul dat de tine) nu are acces la contul meu de abonat, contractul fiind legat de Vodafone Romania. Chit ca as instala aplicatia, aceasta nu ar avea posibilitatea de a-mi accesa informatiile personale.
O folosesti?

LE.

Si ca sa fie treaba treaba, si ca sa aducem argumente empirice, am schimbat regiunea sistemului de operare pe Cehia (pentru a putea avea acces la aplicatia respectiva), am instalat si cam atat. Contul de abonat nu este recunoscut, nu ma pot loga in vreun fel.