iOS

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de bază
Postări: 214
Înregistrat: ‎04-02-2012

Apple iOS 5 vs Google's Android 4.0 Ice Cream Sandwich vs Windows Phone 7,5 Mango

Tema discutabila.

Apple mult mai scump bine fain si etc poate tine si bateria mai bine soft relativ tot pe acolo unde e si android.

Sunt cateva diferenta minore dar totusi Noi Romani suntem mai saraci ne ajunge parerea mea si Android sau windows phone ( la care nu am experienta dar pare rentabil )

iOS 5 Vs Android 4

cine a testat toate 3 sau macar unu bine poate sa scrie un review. indiferent dak a testat ipad 2 sau iphone 4s sau un samsung tab sau galaxy nexus sau orce telefon pe windows

Raport pret calitate soft si hardware binenteles conteaza ? IEFTIN SI BUN

Ca hardwware aproape toti sunt la feli. Vati intrebat oare are nevoie un device ( telefon ) toate resursele astia ? NU cred k le foloseste procesorul de 2 Ghz si 2 Gb ram si etc. sincer nare cum nu e PC sa rulezi atatea programe complicate. In tema asta cred k merita windows phone steluta...e in drum spre windowsul nostru din PC

Pana la urma sa decidem impreuna asta . Sunt tare curios ce iese Emoticon fericit

Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎07-02-2012
0

Re: Apple iOS 5 vs Google's Android 4.0 Ice Cream Sandwich vs Windows Phone 7,5 Mango

androidul e cel mai bun asta iese,aparate cu android sunt mult mai ieftine si mai bune,parerea mea,am android,dar am pus mana de n ori si pe iphone 4,are prietena mea tocmai de aceea spun ca este mai pt femei,prea desenat,prea frumos totul in el.