iOS

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎16-01-2012
0

Jocuri HD iPhone

Buna,

Care credeti ca sunt cele mai misto jocuri HD pentru iPhone? As aprecia niste recomandari Emoticon fericit

Merci.

Highlighted
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎26-01-2012
0

Re: Jocuri HD iPhone

Ai un link util AICI ! Sper sa te ajute.

Începător
Postări: 20
Înregistrat: ‎30-01-2012
0

Salut Emoticon care face cu ochiul. Nu am sa aloc timp pentru enumerarea tuturor jocurilor HD care mi-au placut si inca imi plac,pentru iPhone...dar am sa-ti ofer cateva sugestii ce te vor tine ocupat,cu siguranta,ceva vreme jucandu-le. Le voi enumera aleatoriu,fara ca sa existe vreun clasament implicat:

1.Infinity Blade I si II   -   Probabil cel mai TARE joc de pe iOS ... foloseste un engine grafic net superior (Unreal Engine) iar jocul este de o profunzime incredibila. Merita fiecare cent daca vrei un joc ce-ti va testa atat viteza de reactie cat si atentia distributiva si memoria pe termen lung.

2.Perfect Cell   -   Un joc de acuitate,perseverenta si rabdare ... un joc in care principalul tau aliat este "stealth"-ul ...

3.Seria NFS de la EA, Asphalt de la Gameloft   - Jocuri de curse.

4.Hero of Sparta I si II - Aventuri tip RPG

5.Dead Space de la EA - Horror action

6.Dungeon Defenders 2 de la Gameloft - Action RPG tip Diablo.

7.Epoch - Action Shooter cu roboti ce foloseste acelasi engine grafic ca si Infinity Blade dar mai putin bine renderat.

Iti sugerez sa navighezi putin pe google,exista o sumedenie de site-uri ce te pot ajuta si indruma catre astfel de jocuri. Servus.

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012

[ Editat ]

Salut.

Weekend-ul acesta, americanii serbeaza ziua presedintelui si cu aceasta ocazie, cei de la EA Games, au redus foarte mult preturile la jocurile din portofoliu.

Pentru cei ce vor jocuri si merg pe recomandari, aici aveti lista cu Benchmark Games, o categorie in care veti gasi cele mai interesante jocuri din App Store. Atentie insa, linkul de mai sus deschide lista in iTunes, pe care trebuie sa il aveti instalat.

Multumesc,

Tudor.

Vodafone